Naša súkromná bezpečnostná služba DUG na trhu pôsobí už skoro 19 rokov. Poskytujeme komplexné služby v oblasti ochrany a zabezpečenia objektov, osôb aj majetku. Na základe analýzy súčasného stavu a špecifických požiadaviek vám radi navrhneme ideálne riešenie, ktoré bude vyhovovať práve vašim potrebám. Okrem Rimavskej Soboty, kde naša spoločnosť sídli, môžete naše služby využiť po celom Slovensku.

Preto, aby bol váš majetok či osoby dokonale chránené, využívame kombináciu fyzickej ochrany s najnovšími technickými bezpečnostnými systémami.

Čo vám vieme zaručiť?

Dôveryhodnosť

Všetci naši zamestnanci majú profesionálne skúsenosti s prácou v strážnej službe a sú preverení internými bezpečnostnými testami. Pravidelne sa tiež zúčastňujú školení.

Ústretovosť

Vždy sa v prvom rade pýtame na vaše požiadavky či očakávania. Na ich základe pre vás pripravíme riešenie, ktoré vám bude vo všetkom vyhovovať.

Garancia kvality

Keďže sa tejto činnosti venujeme už skoro dve desaťročia, za kvalitu našich služieb sa vieme postaviť. Samozrejmosťou je poistenie zodpovednosti z výkonu strážnej služby, takže všetky riziká súvisiace s výkonom našej činnosti znášame my. Tiež neustále monitorujeme činnosť našich bezpečnostných pracovníkov, a tak zvyšujeme kvalitu dodávaných služieb.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Kontaktujte nás